Neem contact op

Wij laten graag zien hoe wij samen met u de CO2-uitstoot van uw bedrijf kunnen verminderen via ons Offset For Life-programma. Neem contact op met een van de volgende medewerkers:

 

Duitsland
Bianca Kiparski
Bianca.Kiparski@eu.panasonic.com
+49 40 8549 2974

Tsjechië 
Hanna LehutovaHanna.Lehutova@eu.panasonic.com +420 236 032 554 
 

Frankrijk
Anna Dior Diallo
AnnaDior.Diallo@eu.panasonic.com
TBA

Polen
Magdalena Przasnyska
Magdalena.Przasnyska@eu.panasonic.com
+48 22 3381 170

Zwitserland
Agnes Imersi
Agnes.Imersi@eu.panasonic.com
+41 41 203 20 37

Roemenië
Eduard Tronaru
Eduard.Tronaru@eu.panasonic.com
+40 729 164 387

Italië
Daniela Karakaci 
Daniela.Karakaci@eu.panasonic.com
+39 02 6788 347 

 

Scandinavië
Torbjörn Mähler
Torbjorn.Mahler@eu.panasonic.com
+46 8 680 26 66

Turkije
Kaan Kisakol
Kaan.Kisakol@eu.panasonic.com
+90 212 367 9400

 

België en Nederland
Thomas Vertommen
Thomas.Vertommen@eu.panasonic.com
+32 2 481 04 32

Spanje en Portugal
Eduardo Garci
a
Eduardo.Garcia@eu.panasonic.com+34 607 788 675

­ 
 

Finland en Griekenland
Soenke Plath
Soenke.Plath@eu.panasonic.com
+49 611 235 388
Hongarije en de Balkan
Sandor Zsembery
Sandor.Zsembery@eu.panasonic.com
+36 1 4829237